Коропецька громада
Монастириський район, Тернопільська область

поіменне голосування виконкому 30 січня 2017 року

                                               ПРОТОКОЛ

  про результати поіменного голосування на    виконкомі                Коропецької селищної ради УІІ скликання

від  30 січня  2017  рік о 15.00.год.,  селищна рада,кабінет селищного голови .

п\п

Прізвище,

ім’я,по-батькові  членів виконкому

Номери питання з порядку денного   виконкому селищної ради 7 скликання

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

 

 

 

 

 

 

1

 Мельник Володимир Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

2

Гушпіт Наталія Михайлівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

3

Степуляк Мирослава Петрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

4

 Цибенко Марія Дмитрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

5

 Мохнатий Михайло Михайлович

в

і

д

с

у

т

н

і

й

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 Мельник Володимир  Степанович

в

і

д

с

у

т

н

і

й

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Проців Ганна Євстахівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

8

Тріщук Іван Дмитрович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

9

Садівський Петро Степанович

в

і

д

с

у

т

н

і

й

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 Гринчишин Михайло Зеновійович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

11

Басараб Володимир Михайлович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

12

 Герасимів Михайло Володимир.

в

і

д

с

у

т

н

і

й

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Довбенко Любов Миколаївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

14

 Старик Галина Петрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

 

15

 

Лукасевич Віра Михайлівна  

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

16

Грабовсь-кий Михайло Михайлович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

 

 

 

 

 

17

Ковалівсь-кий Іван Іванович

в

і

д

с

у

т

н

і

й

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                           

РЕЗУЛЬТАТИ:

за                       12    12   12    12       12    12     12   12    12      12       12       12       12       12       12      12     12    

       

Проти                 0     0      0     0           0     0         0     0      0     0           0           0        0        0            0        0        0  

Утримались      0     0      0     0           0     0         0     0      0     0           0           0        0        0            0        0        0  

 

Секретар виконкому                                                  Гушпіт Н.М.