Коропецька громада
Монастириський район, Тернопільська область

16 ЛИПНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА!!!!

16 липня –Міжнародний День Бухгалтера!!!

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом —Днем бухгалтера. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловить подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Бо була і є основою і підґрунтям фінансового  благополуччя трудового колективу, а отже і кожного з його членів.

Бухгалтери — люди скрупульозні, бухгалтери — люди творчі: з ніжними душами,закохані в мистецтво, пісню, поезію, і... в досконалу магію цифр.

Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!