Коропецька громада
Монастириський район, Тернопільська область

Біографічна довідка про Коропецького селищного голову Володимира Мельника

Довідково. Народився  07 червня 1960 року в  смт.Коропець Монастириського району Тернопільської області.

З 1967 по 1977   рік навчався в Коропецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня імені М.Каганця,де здобув середню освіту. З  1978  року служив  у Збройних силах демобілізований в запас 1980 року,

1981-1984 навчався в Львівському будівельному технікумі, де здобув  спеціальність техніка-будівельника.

Розпочав свою   трудову діяльність   в Монастириському РайСТ  на посаді майстра рембуддільниці,а потім в різних підприємствах  на різних посадах інженера-будівельника,майстром будівельником і т.д. Під час роботи на громадських засадах неодноразово допомагав жителям селища,брав активну участь у громадському житті селища,тому на позачергових виборах селищного голови  з 02 січня 2013 року обраний селищним головою та на перших виборах в жовтні 2015 року громада повторно доручила йому  посаду  селищного  голови. Під час роботи на посаді в рамках виконання  селищної  програми соціально-економічного та культурного розвитку  селища Коропець за рахунок місцевого бюджету та благодійних коштів проведено наступний комплекс робіт:

• Реконструйовано і технічно обладнано дошкільний дитячий заклад ясла-садок
  • Виготовлено технічну документацію  на  вуличне освітленням вул.Надвода, І.Франка, проведено заміна на енергозбігаючі лампи  на вул.М.Каганця в смт.Коропець ;
  • здійснено поточні ремонти доріг по вулицях  Л.Українки,М.Каганця,С.Стрільців,Незалежності, села Світле та села Стігла;
  • збудовано дитячий майданчик  в центрі селища;
  • організовано  встановлення постави Матері Божої в центрі селища  ;
  • розроблено та затверджено нормативно-грошову оцінку землі;
  • Впорядковано  частину території цвинтаря;

На посаді  Коропецького селищного  голови  Володимир Мельник зарекомендував себе здібним, наполегливим, вимогливим та справедливим керівником, цим здобув довіру та повагу колег по роботі.

Підтримку і розуміння у  селищного  голови завжди знаходить молодь селища та сіл, яка в свою чергу відповідає активністю і небайдужістю щодо проектів над розвитком і популяризацією  Коропця

Володимир Мельник переконаний: передусім служить людям, прагне, щоб люди жили краще у сьогоденні. Успішно співпрацює з депутатським корпусом, який активно бере участь у суспільній, економічній та національно-культурній сферах, де особливо яскраво помітні вагомі здобутки громади.

На території  смт.Коропця успішно діють:

•  Народний аматорський духовий  джазовий  ансамбль «Дікселенд» БК смт.Коропець  (художній керівник Петро Садівський);
  • Народний аматорський духовий оркестр  ( художній керівник  Степан Герасимчук);
  • Зразковий  хореографічний ансамбль «Коропчанка » БК  смт.Коропець (художні керівники Михайло Гринчишин та Ірина Пілецька  );
  • Народний аматорський чоловічий хор ( художній керівник Михайло Куриляк);
  • Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Веселка Дністрова» ( художній керівник Ірина Мар’яш).

Всі колективи досягли  блискучих мистецьких успіхів в Україні;

У липні  2015 р. за результатами громадських обговорень громад сіл  Вербка,  Діброва,Садове Монастириського району прийнято рішення щодо об’єднання в одну об’єднану територіальну громаду із центром у  селищі Коропець. Загальна площа території  Коропецької селищної  ради нині становить 5747   гектарів.

Коропецька громада пильно вдивляється у перспективу, обираючи лише найдостойніших інвесторів, які активно і наполегливо сприятимуть втіленню сміливих планів громади – перетворення  Коропця в так звану « Коропецьку Швейцарію».   Усі місцеві пам’ятки та краєвиди,серед них і  водоспад «Дівочі сльози»,та цілюще джерело включено до екологічних стежок краю,це неповторні зони відпочинку  на березі річки Дністер.  Це, передусім і заслуга селищного  голови  Володимира Мельника – людини з великою душею та щирим серцем.